História ORCAB z pohľadu prekonaných rekordov SR

Historický prehľad prekonaných rekordov SR plavcami Plaveckého klubu ORCA Bratislava /akt. 1.1.2020/

 

Pohl.

Kat.

Štýl

Bazén 

Dĺžka

Čas

Meno

Klub 

Dátum

Miesto

1. Ženy 14 roč. Voľný spôsob  25m  50m  00:27,09 Hrabáčková Alexandra ORCAB 18.12.2004 Trenčín
2. Ženy Junior Znak  50m  50m 00:30,28 Tomečková Karin ORCAB 26.06.2009 Bratislava
3. Ženy Junior Znak  25m  200m 02:16,33 Tomečková Karin ORCAB 01.11.2009 Trenčín
4. Ženy Junior Znak  25m  200m 02:16,06 Tomečková Karin ORCAB 21.11.2009 Brno (CZE)
5. Ženy Junior Znak  25m 100m 01:03,15 Tomečková Karin  ORCAB 22.11.2009 Brno (CZE)
6. Ženy 13 roč. Voľný spôsob 50m  400m  04:57,00 Hájková Karolína  ORCAB 18.06.2010 Štúrovo
7. Ženy 14 roč. Znak  50m  100m 01:07,63 Hájková Karolína ORCAB  15.04.2011 Bratislava
8. Ženy Senior Motýlik  50m  200m  02:11,68 Smolenová Denisa  ORCAB 15.01.2012 Texas (USA)
9. Ženy Senior Motýlik 50m 200m 02:11,66 Smolenová Denisa  ORCAB 12.05.2012 Charlotte (USA)
10. Ženy Senior Motýlik 50m 200m 02:11,08 Smolenová Denisa  ORCAB 26.05.2012 Debrecen (HUN)
11. Ženy Senior Motýlik 50m 200m 02:10,70 Smolenová Denisa  ORCAB 27.05.2012 Debrecen (HUN)
12. Ženy Senior Polohové štafety  50m  4x100m Klub  04:23,58 Hájková, Smolenová, Šuchová, Bániková  ORCAB 17.06.2012 Bratislava
13. Ženy 11 roč. Voľný spôsob 25m  1500m 21:23,71 Ripková Zora  ORCAB 07.04.2013 Bratislava
14. Ženy 14 roč Voľný spôsob 50m 800m  09:43,08 Šimovičová Lucia  ORCAB 05.05.2013 Košice
15. Muži  Junior Prsia  50m 50m 00:29,25 Fázik Pavol  ORCAB 10.05.2013 Bratislava
16. Muži Junior Prsia  50m 50m 00:29,00 Fázik Pavol ORCAB 30.08.2013 Dubaj (UAE)
17. Ženy Junior Znak  25m 200m  02:13,59 Hájková Karolína  ORCAB 19.10.2013 Plzeň (CZE)
18. Ženy Junior Znak  25m 200m 02:12,26 Hájková Karolína  ORCAB 19.10.2013 Plzeň (CZE)
19. Ženy Senior Znak  25m 200m 02:12,26 Hájková Karolína  ORCAB 19.10.2013 Plzeň (CZE)
20. Ženy Junior Znak 25m 100m 01:02,40 Hájková Karolína ORCAB 20.10.2013 Plzeň (CZE)
21. Ženy Junior Znak  25m 100m 01:01,40 Hájková Karolína ORCAB 20.10.2013 Plzeň (CZE)
22. Ženy Junior Znak  25m 50m 00:29,01 Hájková Karolína ORCAB 16.11.2013 Brno (CZE)
23. Ženy Junior Znak  25m 50m 00:28,99 Hájková Karolína ORCAB 29.11.2013 Trenčín
24. Muži Junior Prsia 50m 100m 01:04,03 Fázik Pavol ORCAB 21.12.2013 Szekesfehervárú (HUN)
25. Mix Senior Štafety voľný spôsob 50m 4x100m Klub 03:54,16 Hrycko, Fratrič, Bániková, Hájková ORCAB 27.04.2014 Hamilton (CAN)
26. Ženy 13 roč Voľný spôsob 50m 1500m 19:05,05 Balážiková Karolína  ORCAB 25.05.2014 Bratislava
27. Ženy 12 roč Motýlik  50m 200m 02:42,04 Ripková Zora ORCAB 21.06.2014 Košice
28. Ženy Senior Znak 25m 200m 02:10,97 Hájková Karolína ORCAB 15.11.2014 Brno (CZE)
29. Ženy 14 roč Voľný spôsob 50m 1500m 18:41,41 Balážiková Karolína  ORCAB 24.05.2015 Bratislava
30. Ženy Senior Znak 25m 200m 02:10,26 Hájková Karolína ORCAB 16.10.2015 Plzeň (CZE)
31. Ženy 13 roč Motýlik 25m 50m 00:28,80 Ripková Zora  ORCAB 18.12.2015 Čilistov
32. Ženy 13 roč Motýlik 25m 50m 00:28,32 Ripková Zora  ORCAB 18.12.2015 Čilistov
33. Muži  14 roč Polohové preteky  25m 400m 04:40,78 Hraško Juraj  ORCAB 18.12.2015 Čilistov
34. Ženy 12 roč Voľný spôsob 50m 1500m  22:06,28 Ďurišová Jaroslava  ORCAB 05.03.2016 Bratislava
35. Muži 11 roč Voľný spôsob 50m 100m  01:06,55 Polčič Radoslav  ORCAB 30.04.2016 Bratislava
36. Ženy Senior Znak 50m 200m 02:13,73 Hájková Karolína  ORCAB 17.06.2016 Bratislava
37. Muži 11 roč Voľný spôsob 50m 50m 00:30,33 Polčič Radoslav ORCAB 26.06.2016 Bratislava
38. Muži Junior Voľný spôsob 50m 400m 04:00,85 Rosipal Adam ORCAB 23.08.2017 Indianapolis (USA)
39. Ženy 11 roč Voľný spôsob 50m 1500m 21:53,42 Grožajová Lea  ORCAB 20.04.2018 Bratislava
40. Muži 11 roč Znak  50m 50m 00:34,24 Janovják Nicolas ORCAB 26.05.2018 Rijeka (CRO)
41. Muži 11 roč Znak  50m 100m 01:12,20 Janovják Nicolas ORCAB 15.06.2018 Bratislava
42. Muži 11 roč Voľný spôsob 50m 400m 04:43,32 Janovják Nicolas ORCAB 15.06.2018 Bratislava
43. Muži 11 roč Voľný spôsob  50m 200m  02:16,64 Janovják Nicolas ORCAB 16.06.2018 Bratislava
44. Muži 11 roč Znak  50m 200m  02:34,96 Janovják Nicolas ORCAB 16.06.2018 Bratislava
45. Muži 11 roč Voľný spôsob  50m 800m  09:53,15 Janovják Nicolas ORCAB 17.06.2018 Bratislava
46. Muži 11 roč Voľný spôsob  50m 100m 01:03,66 Janovják Nicolas ORCAB 17.06.2018 Bratislava
47. Muži 11 roč Znak  50m 100m 01:12,02 Janovják Nicolas ORCAB 13.10.2018 Bratislava
48. Muži 11 roč Polohové preteky  50m 400m 05:30,60 Janovják Nicolas ORCAB 14.10.2018 Bratislava
49. Muži 11 roč Voľný spôsob  25m 400m  04:36,73 Janovják Nicolas ORCAB 17.11.2018 Spišská Nová Ves
50. Muži 11 roč Prsia 25m 50m  00:36,91 Janovják Nicolas ORCAB 08.12.2018 Nové Zámky
51. Muži 11 roč Voľný spôsob  25m 800m  09:24,03 Janovják Nicolas ORCAB 09.12.2018 Nové Zámky
52. Muži 11 roč Polohové preteky  25m 100m  01:10,12 Janovják Nicolas ORCAB 09.12.2018 Nové Zámky
53. Ženy 11 roč Znak  50m 100m 01:10,00 Horňáková Nadine ORCAB 16.11.2019 Brno (CZE)
54. Ženy 11 roč Znak  50m 50m 00:33,59 Horňáková Nadine ORCAB 16.11.2019 Brno (CZE)
55. Muži 12 roč Voľný spôsob  50m 800m 09:37,69 Janovják Nicolas ORCAB 16.11.2019 Brno (CZE)
56. Ženy 11 roč Znak  25m 100m 00:32,27 Horňáková Nadine ORCAB 06.12.2019 Spišská Nová Ves
57. Ženy 11 roč Znak  25m 50m  01:07,80 Horňáková Nadine ORCAB 06.12.2019 Spišská Nová Ves
58. Ženy 11 roč Znak  25m 200m  02:27,07 Horňáková Nadine ORCAB 07.12.2019 Spišská Nová Ves
59. Ženy 11 roč Polohové preteky 50m 400m 5:28,16 Horňáková Nadine ORCAB 18.12.2019 Győr (HUN)
60. Ženy 11 roč Znak 50m 200m  2:32,22 Horňáková Nadine ORCAB 19.12.2019 Győr (HUN)

 

 

 

 

 



« späť