Historický prehľad plavcov Plaveckého klubu ORCA Bratislava zaradených do reprezentačných družstiev SR

Historický prehľad plavcov Plaveckého klubu ORCA Bratislava zaradených do reprezentačných družstiev SR

  Meno, priezvisko a rok narodenia Reprezentant SR v športovom odvetví Reprezentačný štart na vrcholnom podujatí pod hlavičkou SVK
1.  Alexandra Hrabačková / 1990 plávanie  Majstrovstvá Európy juniorov Budapešť 2005 / 50m
2.  Veronika Šichmanová / 1989 plávanie x
3. Michaela Chodáková / 1995 plávanie x
4. Karin Tomečková / 1993 plávanie Majstrovstvá Európy juniorov Belehrad 2008 / 50m
      Majstrovstvá Európy juniorov Praha 2009 / 50m
5. Denisa Smolenová / 1989 plávanie Majstrovstvá Európy Budapešt 2010 / 50m
      Majstrovstvá Európy Debrecín 2012 / 50m
      Olympijske hry Londýn 2012 / 50m
      Majstrovstvá sveta Istanbul 2012 / 25m
6. Filip Nádaský / 1989 plávanie Majstrovstvá Európy Eindhoven 2010 / 25m
7. Norbert Trudman / 1990 plávanie Majstrovstvá Európy Eindhoven 2010 / 25m
      Majstrovstvá sveta Dubaj 2010 / 25m
      Majstrovstvá Európy Štetin 2011 / 25m
8. Tatiana Bániková / 1994 plávanie Majstrovstvá sveta juniorov Lima 2011 / 50m
9. Karolína Hájková / 1997 plávanie EYOF Trabzon 2011 / 50m
      Majstrovstvá Európy juniorov Antverpy 2012 / 50m
      Majstrovstvá Európy juniorov Poznaň 2013 / 50m
      Majstrovstvá sveta juniorov Dubaj 2013 / 50m
      Olympijske hry mládeže Nanking 2014 / 50m
      Majstrovstvá sveta Doha 2014 / 25m
      Majstrovstvá Európy Netanya 2015 / 25m
      Majstrovstvá Európy Londýn 2016 / 50m
      Majstrovstvá sveta Windsor 2016 / 25m
10. Pavol Fázik / 1995 plávanie EYOF Trabzon 2011 / 50m
      Majstrovstvá Európy juniorov Antverpy 2012 / 50m
      Majstrovstvá Európy juniorov Poznaň 2013 / 50m
      Majstrovstvá sveta juniorov Dubaj 2013 / 50m
11. Karol Púzser / 1996 plávanie x
12. Lucia Šimovičová / 1998 plávanie EYOF Utrecht 2013 / 50m
      Majstrovstvá Európy juniorov Dordrecht 2014 / 50m
      Európske hry Baku 2015 / 50m
      Majstrovstvá sveta juniorov Singapur 2015 / 50m
      Majstrovstvá Európy juniorov Hódmezővásárhely 2016 / 50m
13. Eva Bročková / 2000 plávanie x
14. Ivan Fratrič / 1998 plávanie, diaľkové plávanie EYOF Utrecht 2013 / 50m
      Majstrovstvá Európy Loch Lomond 2018 / OW
15. Ema Bӧhmová / 1999 plávanie EYOF Utrecht 2013 / 50m
16. Karolína Balážiková / 2001 plávanie, diaľkové plávanie Majstrovstvá Európy juniorov Hódmezővásárhely 2016 / 50m
      Majstrovstvá sveta Balatonfüred 2017 / OW
      Majstrovstvá Európy juniorov Marseille 2017 / OW
      Majstrovstvá Európy juniorov Malta 2018 / OW
      Majstrovstvá Európy Loch Lomond 2018 / OW
      Majstrovstvá sveta juniorov Ejlat 2018 / OW
      Majstrovstvá sveta Kwangdžu 2019 / OW
      Majstrovstvá Európy juniorov Račice 2019 / OW
      Svetové plážové hry Doha 2019 / OW
17. Šimon Popelka / 1999 plávanie Majstrovstvá sveta juniorov Indianapolis 2017 / 50m
18. Matej Kuchár / 1984 plávanie Majstrovstvá Európy Berlín 2014 / 50m
      Majstrovstvá Európy Londýn 2016 / 50m
19. Adam Horňák / 2000 plávanie x
20. Nikola Kováčová / 2002 plávanie, diaľkové plávanie Majstrovstvá Európy juniorov Marseille 2017 / OW
      Majstrovstvá Európy juniorov Malta 2018 / OW
21. Zora Ripková / 2002 plávanie EYOF Győr 2017 / 50m
      Majstrovstvá Európy juniorov Helsinki 2018 / 50m
      Majstrovstvá Európy juniorov Kazaň 2019 / 50m
      Majstrovstvá sveta juniorov Budapešť 2019 / 50m
      Majstrovstvá Európy Glasgow 2019 / 25m
22. Juraj Hraško / 2001 plávanie EYOF Győr 2017 / 50m
      Majstrovstvá sveta juniorov Budapešť 2019 / 50m
23. Filip Holba / 2001 plávanie x
24. Lucie Adámková / 2003 plávanie, diaľkové plávanie Majstrovstvá Európy juniorov Malta 2018 / OW
25. Adam Rosipal / 1999 plávanie Majstrovstvá Európy juniorov Netanya 2017 / 50m
      Majstrovstvá sveta juniorov Indianapolis 2017 / 50m
26. Daniel Mizera /1999 plávanie x
27. Simon Kliment / 2001 plávanie Majstrovstvá Európy juniorov Kazaň 2019 / 50m
      Majstrovstvá sveta juniorov Budapešť 2019 / 50m
28. Natália Verešová / 2002 plávanie Majstrovstvá Európy juniorov Netanya 2017 / 50m
      EYOF Győr 2017 / 50m
29. Nina Bábska / 2002 plávanie x
30. Mia Lýdia Filipovičová / 2004 plávanie x
31. Jaroslava Ďurišová / 2004 plávanie x
32.  Daniel Vácval / 1992 plávanie x
33. Leonard Lajčuk / 2000 diaľkové plávanie Majstrovstvá Európy juniorov Malta 2018 / OW
      Majstrovstvá Európy juniorov Račice 2019 / OW
34.  Jakub Poliačik / 2004 plávanie, diaľkové plávanie x
35. Gabriel Záhora / 2004 plávanie x
36. Teresa Ivan / 2003 plávanie x
37.  Radoslav Polčič / 2005 plávanie x
38. Filip Polák / 2004 diaľkové plávanie Majstrovstvá Európy juniorov Račice 2019 / OW

 



« späť