TOP plavci ORCAB a plnenie limitov

Naši TOP plavci sa 6. - 7. 6. 2015 zúčastnili medz. pretekov vo Viedni pod názvom "Vienna Int. LC Championships". Získali  3 zlaté a 2 strieborné medaile.

Najlepšie si počínala Karolína Hájková, ktorá plávala 50m znak v osobnom rekorde 29,12 a svojim časom prekonala rekord mítingu ( B - limit na MS Kazaň). Na 100m znak skončila taktiež na 1. mieste s časom 1:03,35 (B - limit na MS Kazaň).

Matej Kuchár taktiež plával v osobnom rekorde a na 50m prsia časom 28,19 obsadil  2. miesto (B - limit na MS Kazaň). Zúčastnil sa aj súťaže v kategórii MASTERS , kde získal na 50m prsia zlato :)

Obom blahoželáme a želáme veľa šťastia na M-SR, kde budú mať ďalšiu šancu získať "miestenku" na augustové Majstrovstvá sveta.

Treťou našou plavkyňou, ktorá si vyskúšala viedenský bazén po jeho dlhej rekonštrukcii, bola Lucka Šimovičová. Na 200m voľný spôsob skončila druhá. Bol to jej posledný súťažný test pred jej účasťou na 1. Európskych hrách v Baku smiley