Termínová listina

Dátum Názov Miesto Kalendár
25.01. - 31.01.
Sústredenie reprezentačného družstva SR ml. juniorov Poprad Sústredenie, Reprezentácia 50m
02.02. - 03.02.
Brněnský Tučňáček Brno/CZE 25m Rozpis Výsledky Prihláška
08.02. - 17.02.
Sústredenie reprezentačného družstva SR st. juniorov Poprad Sústredenie, Reprezentácia 50m
16.02. FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 1.kolo /žiaci/ Bratislava SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
23.02. - 24.02.
Veľká cena Trnavy Trnava SPD, LEN 25m Rozpis Výsledky Prihláška
25.02. - 28.02.
Tréningy počas jarných prázdnin TOP, Š1,Š2 a Š3 Bratislava Sústredenie 50m
01.03. - 03.03.
Veľká cena Slovenska Bratislava SPD, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
08.03. Majstrovstvá SR v DP v bazéne, 1.kolo SPDP Bratislava M-SR 50m Rozpis Výsledky Prihláška
10.03. FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 1.kolo /žiačky/ Bratislava SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
11.03. - 15.03.
Sústredenie skupín Š3, Š4, Š5 a Š6 Poprad Sústredenie 50m
17.03. Jarné M-BAO - dlhé trate zatiaľ neurčené M-BAO Rozpis Výsledky Prihláška
22.03. - 24.03.
Jarná cena Žiliny Žilina SPD, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
31.03. Jarná ORCA Bratislava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
31.03. EP Eilat Eilat / ISR LEN otvorená voda
01.04. - 04.04.
Sústredenie skupiny TOP Poprad Sústredenie 50m
03.04. - 04.04.
Sústredenie skupiny Š1 Poprad Sústredenie 50m
05.04. - 07.04.
Cena Popradu a Memoriál Filipa Lutza Poprad SPD 50m Rozpis Výsledky Prihláška
06.04. Veľká cena mesta Nové Zámky Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
13.04. Jarné M-BAO „B“, „A“, „J“, S“ - 1.kolo zrušené Šala M-BAO 50m Rozpis Prihláška
13.04. - 14.04.
Multistretnutie mladších juniorov Graz / AUT LEN, Reprezentácia 50m
13.04. - 14.04.
Multistretnutie starších juniorov Sion / SUI LEN, Reprezentácia 50m
26.04. - 28.04.
XXI. ORCA CUP Bratislava SPD, FINA 50m Výsledky
11.05. - 12.05.
Jarné M-BAO „B“, „A“, „J“, S“ 1. - 2.kolo Nové Zámky M-BAO 25m Rozpis Výsledky Prihláška
20.05. - 26.05.
Sústredenie skupiny TOP Poprad alebo Belek/TUR Sústredenie 50m
20.05. - 24.05.
Sústredenie skupín Š1 a Š2 Poprad Sústredenie 50m
25.05. 7th International Walter Mörtl Memorial Wolfsberg / AUT 50m Rozpis Prihláška
25.05. FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 2.kolo zatiaľ neurčené SPŽ 25m
31.05. - 02.06.
Majstrovstvá SR juniorov Bratislava M-SR 50m Rozpis Výsledky Prihláška
07.06. - 09.06.
Majstrovstvá SR mladších žiakov Štúrovo M-SR 50m Rozpis Výsledky Prihláška
08.06. - 09.06.
Memoriál MUDr. Jaroslava Fichtla 2.kolo SPDP Plzeň / CZE otvorená voda
14.06. - 16.06.
Majstrovstvá SR OPEN Žilina M-SR 50m Rozpis Výsledky Prihláška
21.06. - 23.06.
Majstrovstvá SR starších žiakov Košice M-SR 50m Rozpis Výsledky Prihláška
26.06. Letná ORCA Bratislava 25m Rozpis
29.06. - 30.06.
Majstrovstvá SR v DP a Ružinovský maratón, 3.-4.kolo SPDP Bratislava M-SR otvorená voda Rozpis Výsledky Prihláška
01.07. - 12.07.
Tréningy počas letných prázdnin TOP, Š1 a Š2 Bratislava Sústredenie 50m
01.07. - 05.07.
Tréningy počas letných prázdnin Š3 Bratislava Sústredenie 50m
03.07. - 07.07.
Majstrovstvá Európy juniorov Kazaň / RUS LEN, Reprezentácia 50m
04.07. - 11.07.
Letná svetová univerziáda Neapol/ITA FINA, Reprezentácia 50m
13.07. - 19.07.
Majstrovstvá sveta v DP 2019 GWANGJU / KOR FINA, Reprezentácia otvorená voda
20.07. - 28.07.
EYOF Baku / AZE LEN, Reprezentácia 50m
21.07. - 28.07.
Majstrovstvá sveta Gwangju/KOR FINA, Reprezentácia 50m
02.08. - 04.08.
Majstrovstvá Európy juniorov v DP 2019 Račice / CZE LEN, Reprezentácia otvorená voda
17.08. Šíravský ORCAč 5.kolo SPDP ZEMPLÍNSKÁ ŠÍRAVA otvorená voda Rozpis Výsledky
19.08. - 23.08.
Tréningy počas letných prázdnin TOP1, TOP2, Š1 a Š2 Bratislava Sústredenie
20.08. - 25.08.
Majstrovstvá sveta juniorov Budapešť / HUN FINA, Reprezentácia 50m
24.08. - 29.08.
Sústredenie skupín Š3, Š4, Š5 a Š6 Tatranská Lomnica Sústredenie 25m
24.08. Jazerná desiatka v diaľkovom plávaní, 6. kolo SPDP Košice otvorená voda Rozpis Výsledky
26.08. - 01.09.
Sústredenie skupín TOP1, TOP2, Š1 a Š2 Štúrovo Sústredenie 50m
31.08. Štúrovské stovky Štúrovo 50m Rozpis Prihláška
21.09. Finále SPDP Štúrovo 7.kolo SPDP Štúrovo 50m Rozpis Výsledky Prihláška
05.10. Pohár olympijských nádejí Poprad 50m Rozpis Výsledky Prihláška
12.10. Jesenné M-BAO - dlhé trate Bratislava M-BAO 50m Rozpis Výsledky Prihláška
26.10. - 27.10.
15. Int. Alpenmeeting der SU citynet Hall Innsbruck / AUT 25m Rozpis Prihláška
26.10. Jesenné M-BAO „B“, „A“, „J“, S“ - 1.kolo Bratislava M-BAO 50m Rozpis Prihláška
01.11. - 03.11.
Slovakia Swimming Cup Győr / HUN SPD 25m Rozpis
09.11. Jesenné M-BAO „B“, „A“, „J“, S“ - 2.kolo Bratislava M-BAO 50m Rozpis
16.11. Velká cena města Brno Brno (CZE) 50m Rozpis
16.11. Pohár mesta Trenčín Trenčín 25m Rozpis
16.11. Pohár Delfína Nové Zámky 25m Rozpis
22.11. - 24.11.
Majstrovstvá SR juniorov v krátkom bazéne Trenčín M-SR 25m Rozpis
29.11. - 01.12.
Majstrovstvá SR starších žiakov v krátkom bazéne Dolný Kubín M-SR 25m Rozpis
04.12. - 08.12.
Majstrovstvá Európy v krátkom bazéne Glasgow / GBR LEN, Reprezentácia 25m
06.12. - 08.12.
Majstrovstvá SR mladších žiakov v krátkom bazéne Spišská Nová Ves M-SR 25m Rozpis
13.12. - 15.12.
Majstrovstvá SR OPEN v krátkom bazéne Šamorín M-SR 25m Rozpis
19.12. Vianočná ORCA 2019 Bratislava 25m