Termínová listina

Dátum Názov Miesto Kalendár
26.01. - 04.02.
Sústredenie reprezentácie SR Poprad Sústredenie, Reprezentácia 50m
27.01. - 28.01.
FPD Slovenský pohár žiakov BAO - 1.kolo Bratislava SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
17.02. Jarné M-BAO - dlhé trate Bratislava M-BAO 50m Rozpis Výsledky Prihláška
24.02. - 25.02.
Veľká cena Trnavy Trnava SPD, LEN 25m Rozpis Výsledky Prihláška
02.03. - 04.03.
Veľká cena Slovenska Bratislava LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
05.03. - 09.03.
Tréningy počas jarných prázdnin TOP a Š2 Bratislava Sústredenie 25m
06.03. - 09.03.
Tréningy počas jarných prázdnin Š3 Bratislava Sústredenie 25m
08.03. - 09.03.
Tréningy počas jarných prázdnin Š4 a Š5 Bratislava Sústredenie 25m
12.03. - 16.03.
Sústredenie Š3, Š4 a Š5 Poprad Sústredenie 50m Prihláška
17.03. - 18.03.
Jarné M-BAO "B", "A", "J"+"S" Bratislava M-BAO 50m Rozpis Výsledky Prihláška
23.03. - 25.03.
Jarná cena Žiliny Žilina LEN, FINA 50m Rozpis
27.03. JARNÁ ORCA Bratislava 25m Rozpis Výsledky Prihláška
07.04. Jarné plavecké nádeje BAO Bratislava M-BAO 25m Rozpis Výsledky Prihláška
09.04. - 13.04.
Sústredenie TOP Poprad Sústredenie 50m
09.04. - 13.04.
Sústredenie Š2 Poprad Sústredenie 50m Prihláška
13.04. - 15.04.
Cena Popradu a Memoriál Filipa Lutza Poprad 50m Rozpis Výsledky
14.04. Veľká cena mesta Nové Zámky Nové Zámky 25m Rozpis Výsledky Prihláška
20.04. Majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní Bratislava M-SR 50m Rozpis Výsledky Prihláška
04.05. - 06.05.
ORCA CUP Bratislava LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky
25.05. - 27.05.
Majstrovstvá SR juniorov Žilina M-SR, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
25.05. - 27.05.
VC Pardubic Pardubice (CZE) 50m
26.05. Miting Rijeka 2018 Rijeka ( CRO) 50m Rozpis Výsledky, Výsledky Prihláška
02.06. - 03.06.
FPD Slovenský pohár žiakov SSO - 2.kolo Žilina SPŽ 50m Rozpis Výsledky Prihláška
08.06. - 10.06.
Majstrovstvá SR starších žiakov Košice M-SR 50m Rozpis Výsledky, Výsledky Prihláška
15.06. - 17.06.
Majstrovstvá SR mladších žiakov Bratislava M-SR 50m Rozpis Výsledky Prihláška
22.06. - 24.06.
Majstrovstvá SR OPEN Bratislava M-SR, LEN, FINA 50m Rozpis Výsledky Prihláška
28.06. LETNÁ ORCA Bratislava 25m Rozpis Prihláška, Prihláška
30.06. - 01.07.
Majstrovstvá SR v diaľkovom plávaní Bratislava M-SR otvorená voda Rozpis Prihláška
04.07. - 08.07.
Majstrovstvá Európy juniorov Helsinky (FIN) LEN, Reprezentácia 50m
13.07. - 15.07.
Majstrovstvá Európy juniorov v diaľkovom plávaní Malta (MLT) LEN, Reprezentácia otvorená voda
03.08. - 09.08.
Majstrovstvá Európy Glasgow (GBR) LEN, Reprezentácia 50m
08.08. - 12.08.
Majstrovstvá Európy v diaľkovom plávaní Glasgow (GBR) LEN, Reprezentácia otvorená voda
20.08. - 31.08.
Letné tréningy TOP Bratislava Sústredenie 50m
20.08. - 24.08.
Letné tréningy Š1 Bratislava Sústredenie 50m
24.08. Letné tréningy Š2 Bratislava Sústredenie 50m
25.08. Jazerná desiatka Košice LEN otvorená voda Rozpis Prihláška
26.08. - 31.08.
Sústredenie Š3, Š4 a Š5 Hodonín /CZE Sústredenie 25m Prihláška
27.08. - 31.08.
Sústredenie Š1 a Š2 Poprad Sústredenie 50m
06.09. - 08.09.
Majstrovstvá sveta juniorov v diaľkovom plávaní Eilat / ISR FINA, Reprezentácia otvorená voda
22.09. - 23.09.
FPD Slovenský pohár žiakov ZSO - 3.kolo Trenčín SPŽ 25m Rozpis Výsledky Prihláška
29.09. Jesenné M-BAO - dlhé trate Bratislava M-BAO 50m Rozpis Výsledky Prihláška
04.10. - 06.10.
FINA Swimming World Cup #4 Budapest / HUN LEN, FINA 25m
06.10. O pohár mesta Levice Levice 25m Rozpis Prihláška
13.10. - 14.10.
Jesenné M-BAO "B", "A", "J", "S" Bratislava M-BAO 50m Rozpis Prihláška
14.10. - 22.10.
HARVEST INVITATIONAL Etobicoke, Mississauga / CAN 25m Rozpis
20.10. Pohár primátora mesta Topoľčany Topoľčany 25m Rozpis Prihláška
20.10. Jesenné plavecké nádeje BAO Bratislava M-BAO 25m Rozpis Prihláška
27.10. Pohár mesta Trenčín Trenčín 25m Rozpis Prihláška
02.11. - 04.11.
Slovakia Swimming Cup Trenčín SPD, LEN, FINA 25m Rozpis Prihláška
10.11. - 11.11.
O Pohár Delfína Nové Zámky 25m Rozpis
11.11. - 17.11.
Sústredenie TOP Olomouc / CZE Sústredenie 25m
17.11. - 18.11.
FPD Slovenský pohár žiakov VSO - 4.kolo Spišská Nová Ves SPŽ 25m Rozpis
23.11. - 25.11.
Majstrovstvá SR OPEN v krátkom bazéne Šamorín M-SR 25m Rozpis
30.11. - 02.12.
Majstrovstvá SR starších žiakov v krátkom bazéne Spišská Nová Ves M-SR 25m Rozpis
07.12. - 09.12.
Majstrovstvá SR mladších žiakov v krátkom bazéne Nové Zámky M-SR 25m Rozpis
11.12. - 16.12.
14th FINA World Swimming Championships Hangzhou / CHN FINA, Reprezentácia 25m
14.12. - 16.12.
Majstrovstvá SR juniorov v krátkom bazéne Trnava M-SR 25m Rozpis
19.12. - 22.12.
GYOR OPEN Gyor / HUN 25m
20.12. VIANOČNÁ ORCA Bratislava 25m